Opowiadania grupowe - forum Depesza

Opowiadania grupowe

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2019-06-17 15:10:57

Faworek
Faworek wrocławski ziemniakiem natarty
WindowsChrome 74.0.3729.169

Projekt wyglądu forum

Cześć lale!
Wiem, że dawno nie było ze mną kontaktu i przepraszam Was za to bardzo, a w ramach rehabilitacji mam dla Was pomysł na renowację na Depeszy. Oto i on!

Schowam, bo duże

ltliuNQ.png

L4D8dl8.png

qw1SNEE.png

Kolorystyka jest domyślna i nie upieram się przy takim jej doborze, a na wszelkie inne pomysły, jak by to jeszcze móc poukładać, czekam jak najbardziej, zwłaszcza jeżeli miałyby ostatecznie doprowadzić do wyremontowania naszego forum. B)

Próżno ich sypkie zatrzymują śniegi
i lodem wzdęte odpychają brzegi.
Przeszli zawady, bo miłość szła wprzódy,
zmiatała śniegi i topiła lody

#2 2019-06-24 22:59:21

Arbalester
Łoś Przewodnik
Windows 7Chrome 75.0.3770.100

Odp: Projekt wyglądu forum

Omg piękności <3 baza tekstów z okładkami wygląda ekstra :D i to, że profil pokazuje wszystko, co trzeba w podglądzie C: a kolory dla mnie ideolo

2JyT7mY
"Do not pity the dead, Harry.
Pity the living, and, above all, those who live without love.”

#3 2019-06-24 23:06:49

Angelue
Admin.

Łooo, nie wyskoczył mi wcześniej ten post :o
Faajny projekt. Podoba mi się bardzo :3  Ciekawy ten pomysł z segregowaniem opowiadań w ten sposób.
Choć inna rzecz napisać kod, by układ się zgadzał, hahah

Dziwne, u mnie działa.

#4 2019-06-24 23:07:18

Dolores
Kucyponek Jednorogi
MacintoshSafari 604.1

To jest piękne. Aż się wzruszyłam.

Ja pierdolę, ale ameby.

#5 2019-06-24 23:09:08

Arbalester
Łoś Przewodnik

Nom, to z segregacją jest fajne. I że możemy podpiąć jedno opko pod kilka kategorii (bo tak zazwyczaj jest xDD)

2JyT7mY

#6 2019-06-24 23:21:24

Angelue
Admin.

Nom, właśnie te kilka kategorii to jest wbrew pozorom dość duża ingerencja w istniejącą strukturę danych xD
Ale nie mówię, że niemożliwe.

Dziwne, u mnie działa.

#7 2019-06-25 12:12:11

Faworek
Faworek wrocławski ziemniakiem natarty
WindowsChrome 74.0.3729.169

Pomysł na układ jest inspirowany filmwebem. Nie wiem, czy ta informacja jest jakkolwiek w stanie pomóc w sytuacji, kiedy plany i marzenia stawałyby się prawdą. :v
Myślałam też o tym, żeby opowiadania też miały swoje profile zbudowane analogicznie do profilu użytkownika. Na zajęciach jednak zwrócono mi uwagę na zasadę trzech kliknięć (czyli, że żeby dostać się gdziekolwiek na stronę najkrótszą drogą musi to zająć człowiekowi max. trzy kliknięcia myszką) i zastanawiam się, czy w takim wypadku schemat docierania do treści opka, który prowadziłby drogą: "strona x -> baza tekstów -> profil tekstu -> posty tekstu" byłby złym rozwiązaniem, albo czy może jest sposób, aby to jakoś uprościć.
Dodatkowo podjęcia decyzji potrzebuje system wprowadzania tych danych. W sensie - w jaki sposób i kto miałby wprowadzać dane do m.in. rubryk typu "wcielenia" albo właśnie "kategorie". Szary użytkownik, założyciel opowiadania czy moderatorzy?
Z jednej strony dla moderatorów to zbyt wiele nużącej, czasochłonnej roboty, a z drugiej strony nie dawałabym kredytu zaufania wszystkim użytkownikom, że zastosują tą możliwość zgodnie z jej przeznaczeniem (to tok myślenia na wypadek, gdyby Depeszy udało się rozrosnąć).
Kompromisem w tej sytuacji byłoby pozwolić użytkownikom na robienie tego, jednak pod warunkiem zaakceptowania tego przez moderatorów.

Próżno ich sypkie zatrzymują śniegi
i lodem wzdęte odpychają brzegi.
Przeszli zawady, bo miłość szła wprzódy,
zmiatała śniegi i topiła lody

#8 2019-07-15 22:02:56

Arbalester
Łoś Przewodnik

Faworek napisał/a:

Dodatkowo podjęcia decyzji potrzebuje system wprowadzania tych danych. W sensie - w jaki sposób i kto miałby wprowadzać dane do m.in. rubryk typu "wcielenia" albo właśnie "kategorie". Szary użytkownik, założyciel opowiadania czy moderatorzy?
Z jednej strony dla moderatorów to zbyt wiele nużącej, czasochłonnej roboty, a z drugiej strony nie dawałabym kredytu zaufania wszystkim użytkownikom, że zastosują tą możliwość zgodnie z jej przeznaczeniem (to tok myślenia na wypadek, gdyby Depeszy udało się rozrosnąć).
Kompromisem w tej sytuacji byłoby pozwolić użytkownikom na robienie tego, jednak pod warunkiem zaakceptowania tego przez moderatorów.

Myślę, że opcja zatwierdzenia albo po prostu możliwość zmiany, jeśli coś się nie zgadza c: jeśli do wyboru będą konkretne kategorie bez możliwości stworzenia hashtaga z dupy, to nie powinno być problemu

2JyT7mY

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
psw - hmtl - vapesuwalki - partylife - ciemnastrona