Opowiadania grupowe - forum Depesza

Opowiadania grupowe

Nie jesteś zalogowany na forum.

#61 2018-03-13 21:50:26

Arbalester
Szeryf Depeszy
Windows 7Chrome 64.0.3282.186

Odp: Siemaneczko pisarskie świry

Myślę, że jak chcemy wykorzystać motyw planszówki, to bez fantasy się nie obejdzie, takie w klimatach stranger things, lekki horrorek z potworkami czy coś.
LEKKI.

2tlGTsD
"Art, the ability to make it, gives meaning to sadness in a way that many aren’t able to experience.”

#62 2018-03-13 21:53:02

Angelue
Admin.

Przyznaj, że pomysł z kostką jest świetny. Bo jest, zgadza się? :>

#stopdyskryminacjiCIĘŻKICH

Dziwne, u mnie działa.

#63 2018-03-13 22:58:06

Arbalester
Szeryf Depeszy

Nie bardzo zrozumiałam ale ok jest świetny XD

2tlGTsD
"Art, the ability to make it, gives meaning to sadness in a way that many aren’t able to experience.”

#64 2019-01-06 18:11:54

Angelue
Admin.
Windows 7Chrome 71.0.3578.98

Nie pamiętam pomysłu z kostką. :<

Dziwne, u mnie działa.

#65 2019-01-06 19:47:37

Arbalester
Szeryf Depeszy

Na poprzedniej stronie go opisałaś XD zapomniałam w ogóle że chciałyśmy robić coś takiego, whooopsie

2tlGTsD

#66 2019-01-07 21:01:51

Angelue
Admin.

Widzisz, a gadasz mi sama wiesz co. xD

Dziwne, u mnie działa.

#67 2019-01-07 22:47:49

Arbalester
Szeryf Depeszy

Nie wiem, co? :?

2tlGTsD

#68 2019-05-05 20:18:41

Piszący z Bykami
marasmus senilis
Windows 7Firefox 66.0

Żyję, howgh. Psiakrew, prawie dekadę temu byłem ostatnio na jakimś forum. Łażę na razie po wątkach trochę jak marasmus senilis. Pobłażliwości, zanim dojdę do sprężystego kroku. Raz już prawie wróciłem na jakiś PBF, ale koniec końców zakuwanie świata przedstawionego mnie wyprało, chociaż wirowałem dzielnie. Tylko że kręci mnie bardziej pisanie niż granie. I myślę o takim jam session — lapidarne KP, start w przyziemnej lokacji, płynna improwizacja z nutą jakiegoś realizmu magicznego, sam nie wiem — zresztą wyszłoby to w praniu. Szukam chęci, ktoś ma? Mogę wystartować z wątkiem, mogę do jakiegoś wskoczyć.

Wrona poleciała do kamienia, który wyglądał jak kawał słoniny i myśli: może znajdzie się tu coś smacznego?

#69 2019-05-05 20:45:48

Arbalester
Szeryf Depeszy
Windows 7Chrome 74.0.3729.131

Hello :D Miło, że się odezwałeś c: tak naprawdę większość, jak nie wszystkie wątki stoją otworem, tylko kwestia dogadania się z autorem wątku. Z tego, co mówisz, to mogłoby ci odpowiadać "Potworna Rodzinka" albo "No Signal", oba są osadzone w rzeczywistych lokacjach, jedno zawiera więcej fantasy, drugie bardziej klimaty typu duchy, nawiedzenia, tajemnice.
Natomiast jeśli chodzi o chęci na wątki, to zawsze się ktoś znajdzie! Na przykład ja :B

2tlGTsD

#70 2019-05-05 21:54:53

Evaine
Użytkownik
UnknownFirefox 66.0

Dzień dobry wieczór! Wiem troszeczkę o procesie zakuwania świata przedstawionego na PBF-ach, kilka razy próbowałam, ale zazwyczaj z miernym skutkiem. Plus nie lubię skakania między wątkami przy zmianie lokacji, robi się straszny chaos, którego nie lubię ogarniać. Pisanie w jednym temacie jest o wiele wygodniejsze :s
Rozejrzyj się po forum, zapewniam, że znajdziesz coś dla siebie. A jeżeli chcesz wyjść z inicjatywą i stworzyć opowiadanie, to spokojnie, na pewno skompletujesz swoją własną drużynę pierścienia. Na przykład ja też mogę być chętna, chociaż zależy to jeszcze od tematyki opowiadania :D

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
ultramta - sp34 - forumnaszatv - gamersliferpg - ciemnastrona