Opowiadania grupowe - forum Depesza

Opowiadania grupowe

Nie jesteś zalogowany na forum.

#71 2019-10-29 21:05:45

seapolyp
ulubiona alternatywka.
WindowsChrome 78.0.3904.70

Odp: Siemaneczko pisarskie świry

Heloł, siemanko. Przyszłam się ładnie przywitać, choć niewiele mam do powiedzenia na swój temat ;;
Pomysł forum bardzo mi się spodobał i dana tutaj swoboda, równa, jak nie lepsza od tej na forach jak syf Słodki Flirt, z którym mam najbliższą znajomość :"")
Piszę od chyba sześciu lat, nie jestem pewna, może dłużej. Nie wiem kiedy swoje początki zrobiłam na zapomnianym GoSuperModel ;;;
Jak chodzi o opowiadania to jeszcze nic nie mam w głowie, ale większość czasu jestem otwarta na wszystko i ostatnio jakieś zalążki weny w sobie posiadam, więc jak ktoś coś to ja bardzo chętnie!
Nie mam niestety, przynajmniej na razie więcej do dodania, o sobie nie mam pojęcia co mogę powiedzieć, ale zawsze można pytać hhh

dc643640a5a082a74a010c0dd3f4cbb8.gif

#72 2019-10-30 11:59:47

Arbalester
Szeryf Depeszy
MacintoshSafari 604.1

Heja! Fajnie widzieć świeży nick!
Myślę, że różnica swobody na sf a tu jest znaczna XD mam nadzieję, że ci się tu spodoba :D większość wątków jest otwarta na nowe postacie, wystarczy podpytać założycieli c: w jakich gatunkach lubisz pisać? :)  a może nowe wydarzenie na Depeszy cię zaciekawi, odpowiednik inktobera - Writember? :D

2tlGTsD
"Art, the ability to make it, gives meaning to sadness in a way that many aren’t able to experience.”

#73 2019-10-30 15:43:54

Dolores
Kucyponek Jednorogi
MacintoshSafari 604.1

Hej, hej! Witamy cieplutko. Atmosferę staramy się utrzymywać dużo przyjaźniejszą niż syf (mam nadzieję, że nam się udaje).
Dołączam się też do Arbi z poleceniem Writembera i przejrzyj też sobie nasze istniejące opowiadanka - może coś Ci wpadnie w oko? Przeważnie przyjmujemy wszystkich i w każdym momencie, wystarczy napisać do autorki ;)

Ja pierdolę, ale ameby.

#74 2019-10-30 19:57:18

seapolyp
ulubiona alternatywka.

A właśnie Writember mnie zainteresował, może go dotknę albo przynajmniej podejmę się spróbowania wzięcia udziału~
Mam teraz długi weekend, więc pewnie poprzeglądam sobie wątki, jedyne co na razie jest dla mnie nowością to stricte opisowe karty, z którymi nie miałam wcześniej styczności ;;;

#75 2019-10-30 23:29:05

Angelue
Admin.
Windows 7Chrome 77.0.3865.120

Też witam! Fajnie widzieć nową osóbkę. :3
Dziewczyny napisały już chyba wszystko, co bym chciała, więc dołączam do poleceń i również zapraszam do opowiadań :D
Co do opisowych kart - wychodzą nam one dość długie, ale nie ma żadnego wymogu, że jakiś post, czy karta postaci powinny  być długie - więc nie przerażać się tu! Takie pisanie wychodzi dość naturalnie :D

Dziwne, u mnie działa.

#76 2019-10-31 19:14:35

seapolyp
ulubiona alternatywka.

Byłabym mimo wszystko wdzięczna, gdyby ktoś chciał mi wyjaśnić trochę to wszystko, tutaj lub jakoś prywatnie, bez różnicy ;;; Bo rozumiem, że to przedstawienie tych ważnych informacji no opisowo, ale wolę być pewna w stu procentach jak to ma wyglądać hhh
I przy okazji jedno opowiadanie mam w planach z jednym z nowych członków, dwuosobowe, ale mooże zawitam do któregoś z grupowych jak zrozumiem w pełni opisowe karty xx

#77 2019-10-31 20:08:02

Arbalester
Szeryf Depeszy

Ależ proszę bardzo, Łoś/Żółw Przewodnik do usług. Mogę robić literówki, bo założyłam gumowy halloweenowy pierścionek z okiem i mi trochę utrudnia pisanie XD

W zasadzie to nie jest tak, że robimy opisowe karty. Jest to wyjaśnione nieco w FAQ, w kategorii "O forum", polecam zajrzeć c: nie ma co się przerażać opisówkami, robimy je w naprawdę totalnie różnych formach - czasem opisujemy pokrótce historię postaci, innym razem np. konkretną scenę z jej życia, która może o niej dużo mówić albo kilka mniejszych scenek. Bywały i takie z punktu widzenia ich bliskich pisane itp. itd. i rzaaadko bardzo jest z góry powiedziane dokładnie, jak to ma wyglądać - zresztą jak przejrzysz pokrótce wątki i KP, to zobaczysz :D nie muszą być one długie, aczkolwiek nam takie często wychodzą x'D
Generalnie chodzi o to, by pozostali wyczuli lepiej jaka jest twoja postać, jak może się zachowywać, bo na SF chyba jednak króluje forma, by nie posługiwać się cudzymi postaciami, natomiast my to robimy bez przerwy, bo to ułatwia rozgrywkę. Czasem trzeba wprowadzać poprawki, jeśli autor postaci stwierdzi, że jego OC by się tak nie zachował, ale to się po prostu zdarza i przy szeroko napisanych KP i paru stronach wątku już xD

A co do Writembera, cieplutko zachęcam. Tam podobnie nie trzeba się sztywno trzymać kolejności haseł, to jest tylko podpowiedź :) Zresztą jak widać po moim już poście, jakoś natchnęło mnie na Front z 3 tygodnia i się napisało przez innymi :V

btw, ładny av :D

2tlGTsD
"Art, the ability to make it, gives meaning to sadness in a way that many aren’t able to experience.”

#78 2019-10-31 21:12:19

seapolyp
ulubiona alternatywka.

Ahh, czytałam FAQ, ale mój mózg od razu sobie dopełnił niektóre informacje i wyszło jak wyszło ;;;
Czyli to jest takie zbliżenie postaci przez jakby "historię", tak zrozumiałam i tego będę się trzymać hhh
I dziękuję bardzo oraz wzajemnie, jakoś mnie urzekł xx

#79 2019-11-01 17:39:16

Mist
Użytkownik
Windows 7Firefox 70.0

Cześć,
Przyszła jesień, a chęć do pisania każdego dnia wraca ze zdwojoną siłą. Zbłądziłam więc w internetowej dżungli i oto jestem - neurotyczna duszyczka z talentem do przesadzania. Kocham herbatę, rysunek, dobrą książkę i pisanie oczywiście. A piszę... odkąd umiem.  Przerobiłam już sporo rzeczy - mniej lub bardziej udane opowiadania, opisy, tony dzienników i pamiętników, potem blogi, artykuły, recenzje oraz fora PBF.  Moją ulubioną konwencją jest fantasy, ale z chęcią napiszę wszystko (ale nie cokolwiek). Uwielbiam tworzyć światy, opisywać krainy, wymyślać postacie i całe otoczenie. Szukanie, albo tworzenie grafik sprawia mi wielką przyjemność. 

Powoli rozglądam się i wczytuję się we wszystko, co tu macie.  To miejsce wydaje mi się wyjątkowe. Bardzo bym chciała dołączyć do Waszego małego świata, stworzyć coś wyjątkowego i zostać na dłużej niż tylko parę tygodni ^^

#80 2019-11-01 19:18:18

Arbalester
Szeryf Depeszy

Hej!
Miło nam, że ci się tu podoba c: z tego co mówisz, lubię również te wszystkie rzeczy, tyle że w rysunku jestem raczej średnia niestety :v
Jeśli lubisz fantasy, to zapraszam cieplutko do Laevheimu, który nadal się piecze i można spokojnie dołączać c: Jest chodzi o Faith and Power, cóż - dużo do nadrobienia w czytaniu haha, ale poza tym może być tu trochę ciężej z dołączaniem. Możesz próbować pisać do autorki, tyle że teraz jest średnio dostępna czasowo, więc wisz. Natomiast gdyby ci zależało, to śmiało wal, wszystko jest możliwe :D bo to po prostu kwestia raczej ogarnięcia tego świata, mi Fawor dużo wyjaśniała prywatnie.
No i jako trzecie fantasy mamy jeszcze Beyond Realm, myślę, że też możesz spokojnie tam się zgłaszać c: osobiście też uwielbiam fantasy, więc jak najdzie cię jakiś pomysł czy cuś, to będę chętna na pewno :D
Polecam też pozostałe wątki i liczę, że znajdziesz coś dla siebie B) jak chyba już wspominałyśmy, większość wątków jest otwarta na nowe postacie, wystarczy się zgłosić do autora c:

Swoją drogą, mamy założony serwer do rozmów na Discordzie, tam też sporo rzeczy jest ustalanych, więc zapraszam:
https://discord.gg/KnDAwJ - aktywny link jest przez dobę :)

2tlGTsD

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
nolife - gamersliferpg - arcamc - sp34 - mojeimg