Opowiadania grupowe - forum Depesza

Opowiadania grupowe

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-07-02 17:50:15

Arbalester
Szeryf Depeszy
Windows 7Chrome 59.0.3071.115

Regulamin

tumblr_olwkirnXuv1vh1qxzo1_500.jpg

1.    Pierwsze i najważniejsze - wszyscy odnosimy się do siebie z szacunkiem. Nie tworzymy kwasów, a z niegrzecznymi osobami robimy porządek.
2.    Lubimy, kiedy mamy jakiś kontakt z użytkownikami, więc gdy się rejestrujesz - odezwij się, porozmawiaj z nami na czacie, przedstaw się w offtopic, jeśli masz taką ochotę. Daj znak, że żyjesz, to zawsze mile widziane.
3.    Przekleństwa  dozwolone w dialogach - nie używamy ich w formie przecinków, zaś jeśli chodzi o sceny intymne - wszystko w granicach rozsądku i dobrego smaku. To nie forum pornograficzne :B
4.    Nie ma tematów zakazanych. Trzeba tylko pilnować, by każdy wsadzić w odpowiednią dla niego kategorię.
5.    Apelujemy o czytanie ponowne postów przed ich dodaniem, by co drugie słowo nie miało literówek itp. Jeśli ktoś ma problemy z gramatyką, niech pisze w Wordzie i sobie sprawdza pisownię, bo dużo błędów razi lub/i utrudnia czytanie pozostałym.*
6.    Depesza jest forum, które stara się nie powielać schematów, cenimy oryginalność. Stawiamy na jakość, nie ilość, więc daj sobie czas by spokojnie dopracować swoje fabuły i postacie.  Eksperymentuj z ich charakterami, orientacją, pochodzeniem, staraj się nie nastawiać na jeden motyw.
7.    Wszystkie punkty wypisane w regulaminie mają na celu prowadzenie przyjemnej, luźnej rozgrywki, przy której można szlifować swój warsztat i przełamywać schematy. Także życzymy udanej zabawy :)


* W ramach pomocy zamieszczamy listę artykułów do zagadnień, z którymi zdarzają się problemy.

Zapisywanie dialogów:


2tlGTsD
"Art, the ability to make it, gives meaning to sadness in a way that many aren’t able to experience.”

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
wataha - narodowysanok - openrp - funnyfamily - czysteserce