Opowiadania grupowe - forum Depesza

Opowiadania grupowe

Nie jesteś zalogowany na forum.

#41 2018-05-24 19:16:41

Angelue
Admin.
Windows 7Chrome 66.0.3359.181

Odp: Whisper

Richard F. Oliver

Noc, Pn/Wt, 31-10-2016/01-11-2016

igP7jsl.pngStali całą grupką w kółku na parkingu. Richard lubił milczenie, ale w tej właśnie chwili - gdy miał obok siebie Lin, a naprzeciw Russella - bardzo chciał coś powiedzieć. Każdy temat wydawał się być co najmniej niestosowny. Pytanie o to jak się bawiła Lin - odpadało z uwagi, że zostawił ją na pół wieczoru. Rozmowa o wydarzeniach sprzed chwili - odpadała, gdyż nie był to jakiś szczególnie miły temat. Rozmowa z Russellem o czymkolwiek - odpadała, po prostu.
igP7jsl.png- Myślę, że pora zabrać stąd Luke'a - ostatecznie postanowił powiedzieć na głos o drugiej priorytetowej sprawie, która go nękała. Pierwszą był problem, o czym by tu rozmawiać, więc w ten sposób rozwiązywał oba.
igP7jsl.png- Do domu? - mruknęła Lin otulając się ramionami.
igP7jsl.png- Jego rodzice chyba nie byliby zadowoleni widząc go takiego. Do akademika - stwierdził Richard ściągając z siebie bluzę i podając ją dziewczynie. Lin ją przyjęła, może bardziej z uprzejmości niż z potrzeby.
igP7jsl.png- Chyba dobry pomysł - przytaknęła. Nie wydawała się zbytnio szczęśliwa. Richard wyjął z kieszeni klucze do auta Luke'a. Dyskretnie mu je zabrał, gdy tylko zobaczył do jakiego stanu próbuje się doprowadzić.
Russell ziewnął przeciągle.
igP7jsl.png- Ja się chyba wybiorę z chłopakami Carla - stwierdził pocierając zmarznięte dłonie. Był nie w sosie. Nie wyszedł mu planowany podryw.
Richard zachował pokerową twarz. Nie wiedział, że Russell trzyma z kibolami. Nie dał bo sobie tego znać w żaden sposób wcześniej.
igP7jsl.png- Jesteś pewien? Wydaje mi się, że impreza przeniesie się do akademika - stwierdziła Lucy wydmuchując nosem dym papierosowy. Na parking schodziło się coraz więcej studentów, więc dedukcja wydawała się być trafna.
igP7jsl.png- No tak, w końcu zrobiło się dość sztywno - zażartował kwaśno Russell - może dołączymy potem. Nara - mruknął, po czym ruszył w stronę czarnej beemki stojącej przy ulicy.
igP7jsl.png- Tego co ugryzło? - skomentowała Lucy.
igP7jsl.png- Nie wiem. Chodźcie - Richard odruchowo położył dłoń na ramieniu Lin, jakby chciał ją poprowadzić. Gdy zobaczył lustrujące spojrzenie Lucy, natychmiast zabrał rękę. W sumie nie pomyślał, jak by się na coś takiego zapatrywała Lin, w końcu miała chłopaka. Dziewczyna chyba nie zwróciła na to specjalnej uwagi.
Richard otworzył Lucy i Lin drzwi. Myślał, że może któraś usiądzie obok niego, jednak obie usiadły z tyłu. Solidarność jajników.
igP7jsl.png- Dobra, zgarniamy Luke'a i wracamy - stwierdził uruchamiając silnik, jednak Lucy gwałtownie ścisnęła go za ramię.
igP7jsl.png- Poczekaj! Tam idzie mój... przyjaciel, Thomas. Zabierzmy go ze sobą.
igP7jsl.png- Nie zmieścimy się w aucie.
igP7jsl.png- Ściśniemy się.
Ricky spojrzał pytająco na Lin we wstecznym lusterku. Dziewczyna zacisnęła usta w czymś co chyba miało być uśmiechem, po czym wzruszyła ramionami.
igP7jsl.png- Świetnie - stwierdziła Lucy z zadowoleniem w głosie, po czym wyszła z auta, by zawołać chłopaka.
Richard zmierzył go spojrzeniem. W jego oczach wyglądał na typowego lowelasa, który się podoba większości dziewczyn. Przywitał się zdawkowo, gdy ten usiadł na miejscu pasażera obok niego zerkając ukradkiem we wstecznym na Lin, po czym ruszył autem w miejsce, gdzie ostatnio widzieli Luke'a. Minęli po drodze czarną beemkę - Rickie oddał spojrzenie Carlowi, który uważnie się w niego wpatrywał. Dobrze sobie zdawał sprawę z tego, że Carl był "przywódcą" kiboli i że chyba szykują mu się kolejne kłopoty z uwagi na szerzone przez niego oszczerstwa. Mleko się rozlało, miał jedynie nadzieję, że te kłopoty nie dogonią go tej nocy.
igP7jsl.png- O, tam jest -odezwała się znienacka Lin. Richard zerknął w kierunku, który wskazywała - faktycznie Luke kulił się pod ścianą hali w towarzystwie Pete'a. Z gracją haftował pod siebie. Oliver współczuł Pete'owi i im wszystkim na zapas. Pick up O'Briena był monstrualnym autem, którym należało kierować z ostrożnością bez uprzedniego przyzwyczajenia się do niego, więc zgrabne zaparkowanie obok chłopaków chwilę Richowi zajęło.
igP7jsl.png- Nie zmieścimy się - zwrócił uwagę przyjaciel Lucy.
igP7jsl.png- Coś poradzimy - skwitował Richard wysiadając z auta. Thomas najwyraźniej poczuł się w obowiązku mu pomóc, gdyż również wysiadł.
igP7jsl.png- Zawijamy się - oznajmił podchodząc do nich. Smród nabrzeża nie zdołał zagłuszyć kwaśnego odoru, jaki rozsiewał Luke. Pete wydawał się zarówno zmartwiony Lukiem, jak i nieszczęśliwy, że musi tu stać.
igP7jsl.png- Nie zmieścimy się w środku - mruknął Pete obrzucając auto spojrzeniem - pojadę z Lukiem na pace. Nie zostawię go na niej pijanego.
igP7jsl.png- Zaoszczędzicie na praniu tapicerki - skwitował żartobliwie Thomas. Richard uśmiechnął się pod nosem, ale Pete'a jakoś to nie śmieszyło.
igP7jsl.png- Gdzie jedziemy? - sapnął Luke omijając z niesmakiem kałużę rzygowin - i skąd masz klucze do auta?
igP7jsl.png- Dałeś mi je - Richard skłamał bez mrugnięcia.
Gdy pomagał chłopakom władować O'Briena na tył auta, miał wrażenie, że na górze budynku zobaczył jakiś ruch. Było to o tyle dziwne, że hala zdążyła opustoszeć, a na górę i tak ledwo kto przychodził. Zerknął w okna. Budynek bez studentów i z tymi wszystkimi porwanymi ozdobami wyglądał jak opustoszała scena po nagrywaniu jakiegoś horroru klasy B. Mimowolnie poczuł chęć opuszczenia tego miejsca.
igP7jsl.png- Trzymajcie się - rzucił do chłopaków na pace, po czym usiadł z powrotem za kierownicą.


Dziwne, u mnie działa.

Offline

#42 2018-06-17 16:24:37

Arbalester
Łoś Przewodnik
Windows 7Chrome 67.0.3396.87

Odp: Whisper

jQzyJsA.png
Go put that song on that you love on repeat, until we can't take it
I wanna drink pink lemonade, watching movie trailers till it's late

igP7jsl.pngOdwróciła się, by wyjrzeć przez okno na pakę. W świetle latarni dostrzegła niebezpiecznie wychylonego za krawędź auta Luke'a i Petera, zapartego stopami o drzwiczki, ciągnącego go za fraki do tyłu. Sądząc po gwałtownych wstrząsach jej kuzyna, domyśliła się, że znów wymiotował.
igP7jsl.pngWyprostowała się, nachmurzona i zmartwiona. Ignorowała ciągłe spojrzenia Richa w lusterku wstecznym, przypominając sobie, że kierowcy muszą w nie spoglądać, zwłaszcza jeśli dzieją się takie rzeczy na pace. Próbowała liczyć mijane drzewa. Nigdy się to nie udawało, ale sama czynność czasami pomagała jej się wyłączyć. Nawet działało, dopóki przyjaciel Lucy nie przerwał ciszy.
igP7jsl.png- Co tu taka grobowa atmosfera? Ktoś kopnął w kalendarz?
igP7jsl.pngWszyscy spojrzeli na niego z konsternacją i nagle parsknęli śmiechem. Lin poprawiła nerwowo włosy na tę zmianę nastroju. Alkohol zdawał się zupełnie wyparować z jej ciała, a wcale tego nie chciała. Potrzebowała drinka. Ewentualnie z czterech. Szybkich i mocnych. Przestała o tym jednak myśleć, kiedy Richard zwiększył głośność radia i z głośników popłynęła wesoła, wciągająca piosenka. Odruchowo zaczęła kiwać do niej głową, natomiast Lucy na siedzeniu obok wczuła się natychmiast i tańczyła. Colleen obserwowała ją chwilę swoimi migdałowymi oczami, aż wreszcie zaczęła naśladować, a na jej twarzy powoli rozkwitł uśmiech.
igP7jsl.pngFałszowali tekst przy trzecim refrenie, kiedy autem nagle szarpnęło. Wszyscy natychmiast spojrzeli do tyłu, ale to tylko Luke padł płasko. Peter pokazał im uniesione do góry kciuki. Spojrzeli po sobie i roześmieli się znów, obgadując poległego kolegę. Lin opowiedziała im parę historii z ich dzieciństwa  i podróż do akademika szybko im zleciała. Dziewczyna wyskoczyła na zewnątrz, omal się nie przewracając, zapomniawszy jak wysoki to był samochód. Zadrżała, obejmując się ramionami, kiedy nagły, mroźny podmuch potoczył się przez podwórze, niosąc za sobą szeleszczące, wymarłe liście. Przed nią stał budynek, którego część okien błyszczała kolorowymi światłami. Tu i ówdzie wyglądały halloweenowe ozdoby, jak dynie, lampiony i światełka - duszki o żarzących się oczach. Podobało jej się, że ktoś zadał sobie trud, by to tutaj poustawiać; żałowała też, że nie mogła tu zostać.
igP7jsl.pngNagle jej uwagę odwrócił...
igP7jsl.png- Kotek! - pisnęła, padając na kolana przed czarnym kotem, patrzącym na nią zielonymi oczami z dozą pogardy i wyższości, charakterystycznymi dla tegoż gatunku.
igP7jsl.pngTymczasem pozostali wygramolili się z samochodu ostrożniej od niej. Rich pochylił się nad nią, kiedy próbowała pogłaskać zwierzę. Wyjątkowo roztropnie wyciągała dłoń, by mógł ją obwąchać i sam zdecydować, czy chce się zbliżyć. Tymczasem Richard, jak dostrzegła kątem oka, uniósł aparat do twarzy, ale nagle zwiesił ręce.
igP7jsl.png- Colleen?
igP7jsl.png- Czekaj - odpowiedziała cichutko, by nie spłoszyć kota. - Właśnie do mnie podchodzi!
igP7jsl.png- Lin - powtórzył bardziej natarczywie, więc odwróciła powoli głowę, lekko zniecierpliwiona.
igP7jsl.png- No co?
igP7jsl.png- Mogę ci zrobić zdjęcie?
igP7jsl.pngPoczuła, że krew napływa jej do policzków. Obciągnęła szorty, które nagle wydały się za krótkie i obniżyła dotąd niecenzuralnie wypięty tyłek.
igP7jsl.png- Czemu? - zapytała, zbyt zawstydzona by po prostu się zgodzić.
igP7jsl.png- "Czemu"? - powtórzył za nią, unosząc brew. - Cóż, mogę cię pstryknąć, nie pytając o zdanie, jeśli wolisz...
igP7jsl.pngLin nadęła się na to stwierdzenie i podniosła z łokci, płosząc kota.
igP7jsl.png- Och, patrz, co narobiłeś!
igP7jsl.png- Zdecydowanie nie chciał się z tobą zakolegować - zawyrokował Rich.
igP7jsl.png- Ach tak?!
igP7jsl.png- Mhm.
igP7jsl.png- A ty... - Wymierzyła w niego palec, ale jej groźna mina zaraz się rozchmurzyła na następne jego słowa:
igP7jsl.png- Ładny pierścionek.
igP7jsl.png- O. Dziękuję. - Uśmiechnęła się wesoło, skupiając się dla odmiany na biżuterii, obracając ją wkoło. Był to delikatny srebrny pierścionek w motyw roślinny z różyczką i kamieniem księżycowym. Patrzyła na niego w rozmarzeniu, nie zważając na twardy i zimny asfalt parkingu, na którym nadal klęczała. - Zdobyłam po bardzo okazyjnej cenie, w świetnym stanie. Chyba najładniejsza rzecz jaką sobie kiedykolwiek kupiłam.
igP7jsl.png- Pomoże mi ktoś?!
igP7jsl.pngWszyscy odwrócili się na okrzyk Petera, próbującego sprowadzić kapryśnego Luke'a z paki. Nikt jednak nie kwapił się do tego zadania, kiedy zobaczyli, jak O'Brien droczy się z Petem, raz udając, że schodzi, by zaraz przeturlać się na drugi koniec bagażnika. Lin parsknęła i stanęła obok piegowatego nieznajomego.
igP7jsl.png- Ja go wezmę - oświadczyła z zupełną pewnością siebie.
igP7jsl.png- Przepraszam, nie przedstawiliśmy się jeszcze sobie. Peter.
igP7jsl.pngColleen z lekkim zdziwieniem odwróciła do niego głowę i po raz pierwszy mu się przyjrzała. Był wysoki. Szczupły, ale nie chudy. Ciepłe oczy. Włosy idealne do czochrania. Wydawał się bardzo zdeterminowany, by pomóc jej kuzynowi, a nigdy o nim nie słyszała. Oddany, jak na nową znajomość.
igP7jsl.png- Nie każ mi czekać, Colleen.
igP7jsl.pngUśmiechnął się, lekko zakłopotany, a Lin czym prędzej uścisnęła jego wyciągniętą dłoń. Pomyślała, że właściwie to był słodki. Z tego wszystkiego nawet nie zdziwił jej fakt, że znał jej imię.
igP7jsl.png- Bez urazy, ale lepiej, by zajął się tym jakiś chłopak...
igP7jsl.pngAle Lin już wgramoliła się na pakę, chwilę coś poszeptała z kuzynem i zaraz stali oboje oparci o samochód. Colleen objęła go w pasie, bo wyżej nie sięgała tak, by go dobrze trzymać. Rozpoczęła mozolny marsz w stronę wejścia.
igP7jsl.png- To będzie złote - parsknął Richard, wyjmując aparat i uruchamiając zawczasu flesz.
igP7jsl.png- Wiesz, Luke - wydusiła z wielkim trudem, skupiona na każdym kroku, bo dopiero zauważyła rozplątane sznurówki w bucie. - Trochę ci się przytyło od czasu kiedy- Aaaa!
igP7jsl.pngLuke nadepnął na jej sznurówki i oboje stracili równowagę. Z niezwykle wysokim okrzykiem Colleen padła na ziemię, a kuzyn za nią. Jęknęła przeciągle, przygnieciona ciężarem chłopaka i oślepiana fleszem aparatu Richa. Pete zepchnął z niej prawie-zabójcę.
igP7jsl.png- Mówiłem, że to kiepski pomysł.

igP7jsl.png- To dopiero jest głupie. - Z twarzy Lin nie schodziła nadęta mina.
igP7jsl.png- Głupim było zakładać, że sobie poradzisz. - Richard szarpnął ramionami, poprawiając sobie lekkie i niewielkie ciałko Colleen na rękach. Musiał ją wnieść po schodach, bo bolała ją kostka. - Chciałaś coś udowodnić, czy co?
igP7jsl.png- Nie moja wina, że przytył... - naburmuszyła się i włączyła trzymany w rękach aparat, chcąc przejrzeć zdjęcia.
igP7jsl.png- Hej, hej, tylko uważaj. To mój najbardziej ekskluzywny nabytek.
igP7jsl.pngColleen zrobiła wielkie oczy, a gdzieś zza nich dobiegło świńskie parsknięcie, wydobyte z trzewi Luke'a. Dłonie zaczęły jej się pocić nagle, serce na chwilę zamarło ze strachu. Tymczasem na klatce schodowej rozbrzmiewał dalej rechot jej kuzyna, na szczęście powoli zagłuszanego muzyką.
igP7jsl.png- Jak mogłeś mi dać coś tak cennego do rąk?! - wysyczała, coraz bardziej spanikowana.
igP7jsl.png- Po prostu go trzymaj. Co się może wydarzyć?
igP7jsl.png- Nie znasz moich możliwości - mruknęła bardziej do siebie, niż do niego, ale po tym zamknęła usta, wyłączyła aparat i zastygła w możliwie jak najzupełniejszym bezruchu, skupiając się na swoim niezwykle ważnym zadaniu. Rich prychnął z rozbawieniem na jej determinację, ale też już nic więcej nie powiedział.
igP7jsl.pngStanęli wreszcie na pierwszym piętrze i Lin mogła wchłonąć akademicką atmosferę. Z różnych kątów dochodziły różne melodie, wokół pałętali się różni ludzie, każdy inaczej przebrany. Ich oczy zaatakowały tu i ówdzie zainstalowane światła stroboskopowe i laserowe. Ktoś niedawno musiał wystrzelić konfetti, bo walało się po podłodze, ludziach i w pajęczynach na suficie, zdecydowanie powstałych w sposób naturalny. Nastąpiło pewne poruszenie, gdy w tłum wtargali się Peter z Lukiem, parę osób włączyło Snapa, by zaraz dodać mniej lub bardziej śmieszny podpis, chichocząc pod nosem. Pozwoliło to ich dwójce na usunięcie się z centrum uwagi. Rich zaprowadził ją do średniej wielkości pomieszczenia z sofą, fotelami, stolikiem kawowym i telewizorem, pokazującym aktualnie teledysk niepowiązany z graną muzyką. Spośród ostrych woni alkoholu, chemikaliów do prania kostiumów i spoconych ciał, przebijał się lekki zapach starych, zużytych mebli. Z kanapy akurat poderwała się grupka sześciu osób (swoim ściśnięciem między podłokietnikami zaprzeczając prawom fizyki), więc Richard ułożył ją tam nadzwyczaj delikatnie, opuszczając obolałą nogę na stolik. Patrząc po jego stanie powierzchni, Lin zastanawiała się, czy uda jej się odkleić później od niego stopę. Podczas gdy on poszedł po lód, do Colleen dosiadł się kuzyn z przyjacielem. A raczej przyjaciel z kuzynem, bo Luke choć odpuścił sobie wygłupy, to zaczął ostentacyjnie ziewać. Oparł głowę o brodę i snuł spojrzeniem za przesuwającymi się w korytarzu sylwetkami stworów, potworów i bohaterów. Różowowłosa obserwowała za to z zaciekawieniem, jak Peter, odchylony na oparciu, palcami snuł po plecach Luke'a, gestem monotonnym, z góry na dół i z powrotem, w okręgu i wzdłuż mięśni lub kości.
igP7jsl.png- Co robisz? - zapytała wreszcie, kiedy kuzynowi zatrzasnęły się powieki na dobre.
igP7jsl.png- Tak szybciej zasypia, będziemy mieć go wreszcie z głowy - odparł, niby zdenerwowany, ale widziała, że te interakcje sprawiają mu przyjemność.
igP7jsl.pngNie zdążyła dobrze zastanowić się, skąd chłopak wiedział, co usypia O'Briena, bo wrócił Rich.


2tlGTsD
"Do not pity the dead, Harry.
Pity the living, and, above all, those who live without love.”

Offline

#43 2018-12-06 23:28:42

Dolores
Kucyponek Jednorogi
MacintoshSafari 604.1

Odp: Whisper

2Xtqnr1.png
Waiting on a black wave running in a rat maze

WTOREK 11/01/2016 (nad ranem)

Lucy zeskoczyła z auta z czymś co można było nazwać gracją, mając na uwadze ilość alkoholu jaką w siebie wlała tego wieczora. Obciągnęła krótką sukienkę, która podwinęła się w trakcie jazdy. Tom zeskoczył tuż za nią i otoczył dziewczynę swoim ramieniem przyciągając ją bliżej. Poczuła się trochę jakby znów była w liceum, chociaż Argon nie był już tak umięśniony odkąd skończył grać w lacrosse’a, to jego ramię nadal było bardzo znajome. Podobnie jak zapach pieprzu, mięty i drzewa cydrowego, woń perfum, których używał niezmiennie od lat. Razem ruszyli w stronę akademika, kiwając na innych by poszli za nimi. Lucy wygrzebała z torebki swoją legitymację studencką i przyłożyła do czytnika przy wejściu. Drzwi odblokowały się z piknięciem, a Tom otworzył je i przytrzymał dla innych. Weszli z Lu na samym końcu. Na szczęście w recepcji już dawno nikogo nie było, bo prawdopodobnie wyrzuciliby ich jak tylko zobaczyliby pijanego Luke’a. Ale to była jedna z najbardziej imprezowych nocy na kampusie i nikt nie chciał w ten dzień brać nocek. Nawet zważając na to co się ostatnio wydarzyło. Lucy omiotła spojrzeniem pustą recepcję, ściągnęła z ramion płaszcz i chwyciła Thomasa za rękę by pociągnąć go na piętro. W korytarzu unosiła się woń alkoholu i ludzkich ciał. Pomimo muzyki i kolorowych świateł nikt się nie bawił. Ludzie snuli się z kąta w kąt, niektórzy popijali dawno wygazowane piwa albo odpalali papierosy „na spawa”. Lu przewróciła oczy i weszła do pokoju. Tom oczywiście za nią. Noc była jeszcze młoda. Mężczyzna zrzucił pelerunę wampira i zaczął rozpinać guziki koszuli, ale zamarł w połowie, kiedy Lulu zamiast przed nim, uklękła przed mini lodówką. Argon uniósł brew. Dziewczyna wyjęła z lodówki dwie schłodzone butelki wódki. Zaiste noc była jeszcze młoda.
Kiedy wyszli z powrotem na korytarz nikt się nimi specjalnie nie przejął. Dopiero w momencie kiedy Thomas wziął Azjatkę na barana parę osób spojrzało na nich dziwnie. Lu uśmiechnęła się szeroko.
- Ludzie, mamy  aaaaalkooooo! - krzyknęła unosząc butelki pod sufit.
Ktoś podkręcił muzykę, ludzie się używili, zaczęli krzyczeć. I schodzić się na korytarz. Kiedy stopy Lucy dotknęły podłogi podała stojącej najbliżej osobie jedną z butelek, a drugą odkręciła i upiła łyk z gwinta. Ktoś wyjechał na korytarz ze stalową beczką piwa, ktoś zaczął tańczyć. Lu wypatrzyła na kanapach swoich znajomych i dołączyła do nich. Przysiadła na oparciu fotela, na którym przysypiał Luke. Spojrzała na niego z powątpiewaniem.
- Może ktoś go przetransportuje do mojego pokoju...? - zaproponowała, a w jej głosie pobrzmiewało zmartwienie. - Czterdzieści siedem. Mam zapas wody mineralnej i aspiryny.
Dziewczyna o różowych włosach posłała chłopakom znaczące spojrzenia i wyglądało na to jakby Peter w końcu miał zaproponować swoją kandydaturę, kiedy oczy Luke’a gwałtownie się otworzyły. Spojrzał na Lucy z taką jasnością jakby w ciągu swej kilkuminutowej drzemki całkowicie wytrzeźwiał i był gotowy zaraz iść na wykłady, czy robic jakieś inne produktywne rzeczy.
- Nie, nie, nie - uniósł ręce, jakby to miało świadczyć o jego zdolności do czegokolwiek. - Nic mi nie jest.
Skoro tak twierdził, to tak musiało być - przynajmniej w pijanym myśle Lu to była twarda zasada żelaznej logiki. Zatem Azjatka posłała wszystkim caluska, kokieteryjnie zamachała paluszkami i ruszyła w tłum. Po drodze wypiła jeszcze po kolorowym kieliszku smakowej wódki z paroma osobami. Szła przez długi korytarz pełen ludzi. Kolorowe światła zmieniały znane twarze w bezkształtne sylwetki, malowało na nich przerażające grymasy i dziwne krzywizny. W pewnym momencie ciemne sylwetki zamienily się w smukłe pnie drzew. Kolorowe światło z małego reflektora zostało zastąpione przez przytłumiony blask księżyca. Leśne runo trzaskało pod jej stopami. W pewnym momencie stanęła. Oparła się o drzewo a jej palce trafiły na coś lepkiego. Podniosła rękę do nosa, powąchała - żywica. Rozejrzała się wokół siebie, bylo cicho i pusto, nawet zwierzęta nie dawały znaku życia. Po plecach Lucy przeszedł zimny dreszcz, dopiero teraz zdała sobie sprawę, że nie ma na sobie nic prócz sukienki. Nagle przeraziła się nie na żarty. Parę scen z życia zostało wyciętych z jej pamięci.
- Thomas! - krzyknęła w przestrzeń, ale odpowiedziała jej głucha cisza.


Ja pierdolę, ale ameby.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
kosciolfilipski - psotki-rpg - zkbih - wspolnotalipowa - twstalker